קידום אתרים ממומן

  חברת BHS Group מקדמת את אתרך במודעות Pay per Click בגוגל ובפייסבוק, במילות חיפוש רלוונטיות של לקוחות פוטנציאלים עבורך, המחפשים אחר שירותך. אנו מציעים פתרונות קידום אתרים ממומן מתקדמים הן לאתרים קטנים והן לגדולים, אנו מציעים מודעות טקסט או לחלופין עיצוב והנפשת מודעות – באנרים – ברמה הגבוהה ביותר.

  צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

  03-6499997

  קצת על קידום אתרים ממומן

  מכירים את האמרה- אם אתה לא שם אתה לא קיים? אמרה זו תקפה ביתר שאת כאשר מדובר ברשת האינטרנט שהפכה זה מכבר לזירת התקשורת, העסקים והחברה הגדולה והאפקטיבית ביותר. אין כמעט עסק שאין לו אתר. עבור בעלי עסקים רבים, האתר משמש מנוע ומנוף השיווק העצמתי והיעיל ביותר. כדי לשכלל את האתר כמנוע כזה יש לנקוט פעילות מושכלת, מתוכננות ומוכוונת מטרה לקידומו. קידום אתרים מתבצע באמצעות אחת משתי הדרכים או – כפי שעושים רבים- משילוב שלהן: קידום אורגני וקידום ממומן. לכל אחד מהם מאפיינים ייחודיים. מטרתם אחת- קידום האתר למקום גבוה בעמוד הראשון. BHS Group תשמח לסייע לכם לקדם את אתרכם למקום שאתם חולמים ומצפים להיות בו על ידי הפיכת החלום למציאות.

  קידום ממומן

  מדוע  קידום אתרים מומן אפקטיבי?

  אם תקישו מלות מפתח לחיפוש תוכלו להיווכח כי אתרים המקודמים באמצעות קידום ממומן יופיעו במקום גבוה יותר מאשר של האתרים המקודמים באופן אורגני. הם יבלטו גם במיקום בולט בצד. הדירוג הגבוה שלהם, הנראוּת  והבולטוּת  מגבירים את הסיכוי להיראות על ידי גולשים,  וסביר להניח שהם ייכנסו אליהם. קידום ממומן מאפשר "לפצות" על בניית שלא בהכרח נעשתה בהתאמה מיטבית לאלגוריתם הקידום האורגני של גוגל ושל מלות מפתח ייעודיות. בנוסף, גם אם האתר מגיע למקום גבוה בגוגל, עצם הגעתו אינה ערובה להישארותו שם. קידום ממומן מאפשר לשמר את המיקום הגבוה. יש לכך חשיבות מכרעת, לא אחת קריטית, בשוק התחרותי של הקידום.

  קידום ממומן מגביר את התפוצה

  קידום אתרים ממומן מאפשר לכם לשלוט על מיקום הפרסום, על תדירותו ועל התקציב שמוקדש לכך. על מנת למצות את  מלוא הפוטנציאל של הקידום הזה חשוב להפקיד אותו בידיה של חברה האמונה על שני סוגי הקידומים בכלל ועל השילוב המיטבי ביניהם בפרט. BHS Group תייעד את התקציב שלכם ותעשה בו שימוש אפקטיבי על ידי הצגת האתר  במקומות שפוטנציאל הצפייה והגלישה בהם גדול- וממילא גם הסיכוי להיחשף בפני לקוחות פוטנציאליים ולמשוך אותם אל האתר גדל.

  חברת BHS - קידום אתרים

  כדאיות קידום ממומן במבחן עלות-תועלת

  יעילותו של קידום אתרים בגוגל ממומן ניכרת גם על פי אופן החיוב: התשלום לגוגול הוא לפי כמות הפעמים שבהם הגולשים לחצו על המודעה. היכולת לבדוק מה הן מלות החיפוש  שגורמות למספר הגולשים הרב ביותר ללחוץ על המודעה מאפשרות לשנות ולהתאים את הפרסום. תכנון מושכל וקפדני של היתרונות והתועלות של שני סוגי הקידומים (זה מה שאנחנו מיטיבים לעשות…) יאפשרו לכם ניצול ממוקד של התקציב  והגברת האפקטיבית שלו. כבעלי עסק חשוב שתדעו כי גולש שמחפש אתכם יקליד את מלות המפתח הרלוונטיות. כמי שמכירים היטב את האופן שבו  פועל גוגל נוכל לסייע לכם לבחור את מלות החיפוש  האפקטיביות ביותר ובכך להגביר את היעילות של הפרסום ולהגדיל את הסיכוי לכך שמי שמחפש שירות או מוצר שאתם משווקים יגיע אליכם.

  הצטרף לחבילת הקידום שלנו וקבל אתר מרהיב חינם
  חבילת קידום סופר משתלמת הכוללת עיצוב ובניית אתר רספונסיבי ואחסון לשנה במתנה!