קידום אתר בגוגל

  חברת BHS Group מקדמת את אתרך לעמוד הראשון בגוגל, במילות חיפוש רלוונטיות של לקוחות פוטנציאלים עבורך, המחפשים אחר שירותך. אנו מציעים פתרונות קידום אתרים בגוגל מתקדמים הן לאתרים קטנים והן לגדולים, אנו גורמים למנועי החיפוש להבין שהאתר שלך הוא רלוונטי ביותר למילות החיפוש על ידי קידום אתרים בגוגל ובעזרת תכנית אסטרטגית חכמה.

  צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

  03-6499997

  קצת על קידום אתרים בגוגל

  קידום אתרים הוא סם החיים שלהם. קידום אתרים בגוגל הוא החמצן שלהם; תנאי הכרחי למיקום האתר שלכם במקום שבו ייחשפו לתכניו, למוצר או לשירות שלכם מספר רב של גולשים, המהווים מאגר לקוחות פוטנציאליים בלתי נדלה. הסטטיסטיקה לא מותירה מקום לספק. היא מוכיחה חד וחלק: יותר מ 90% מהגולשים מחפשים מידע אל אודות מוצרים או שירותים שהם מעוניינים לרכוש באמצעות גוגל.  לעומתם פחות מ- 5% ממשיכים בחיפוש אל הדף השני ואילך. האינטרס בהימצאות בעמוד הראשון ברור. על מנת להגיע ולהישאר במקום גבוה חשוב לקדם את האתר באמצעות ביטויים ומלות מפתח ממוקדות, ייעודיות ורלוונטיות לתחום שבו אתם עוסקים, למוצר או לשירות שאתם רוצים לקדם את שיווקם.

  קידום אתרים

  קידום אתר בגוגל ?BHS Group לשירותכם

  קידום אורגני SEO (Search Engines Optimization) וקידום ממומן (Pay Per Click) הן שתי שיטות הקידום הרווחות. הפרסום האורגני מותנה באופן שבו האלגוריתם של גוגל מקדם את האתר שלכם אל מקומות גבוהים בעמוד הראשון של גוגל. לאחר שבעל העסק מגדיר את מלות המפתח לקידום – נשמח לסייע לכם  להגדיר לאחר אפיון האתר שלכם בכלל ושל המוצר או השירות שאתם רוצים לקדם בפרט, ולאחר שגוגל קובע את התעריף, על פי הפופולריות של המלים, ניתן להסתייע בדרך זו לקידום העסק: תוצאות החיפוש ייראו במיקום גבוה בעמוד או בצדו. כך או כך הן יתפסו את עיניהם של הגולשים. כחברה המספקת שירותי קידום אתרים בגוגל נמקסם עבורכם את התועלת מהפרסום.

  גוגל- תמנון רב זרועי

  אנחנו בחברת BHS Group בונים ומקדמים אתרים בגוגל. יש לנו אנשי מקצוע המתמחים בבניית אתרים המותאמת לצורכי הלקוח, למהות המוצר או השירות שלו ולקהל  היעד הפוטנציאלי שאליו הוא מכוון. שימוש מושכל בכל הפלטפורמות הנגישות וזמינות לשיווק ולהפצה ברשת האינטרנט, על מכלול ממשקיה, מגביר את הנוכחות שלכם וממילא גם משפר באופן ניכר את הסיכוי לכניסת מספר רב של גולשים לאתר. גוגל הוא תמנון רב זרועי: הוא כולל  מגוון עצום של אתרים בארץ ובעולם, רשתות חברתיות, יוטיוב, דואר אלקטרוני, ופלטפורמות נוספות, אפקטיביות לפרסום. חברות גדולות רבות מסתייעות בשירותי הקידום שלנו על מנת לחזק, לבסס ולהעצים את נוכחותם ברשת האינטרנט בכלל ובמנוע החיפוש גוגל בפרט.

  קידום אתרים בגוגל

  כבעל עסק חדש או קיים, בוודאי ידוע לך שבשנת 2013 אם האתר שלך, יפה ומושקע ככל שיהיה, לא יופיע במיקומים הראשונים בגוגל הרי שאתה לא תוכל להרוויח את הלקוח שמחפש שירות או מוצר כשלך.

  לאחר היכרות אתך נוכל להציע לך פתרונות שיווק באינטרנט בכלל ופתרונות קידום אתרים בגוגל בפרט.

  קידום אתרים בגוגל ממומן – שכר דירה המבטיח לך קורת גג זמנית

  במידה ותבצעו חיפוש בגוגל, של כל ביטוי שהוא, תוכלו להבחין בשני סוגים של תוצאות. התוצאות הממומנות יופיעו לרוב בראש הדף (ברקע צהוב בהיר) המציג בין 1-3 מודעות וגם בצד השמאלי של הדף. כדי להפעיל מודעות שכאלו יש לפתוח חשבון Google Adwords עם פרטי כרטיס אשראי או חשבון בנק, ולבצע תשלום ישירות לגוגל תמורת גולשים שיקליקו על המודעה שלכם.

  למה קישרנו את מודעות Google Adwords באופן אנאלוגי לשכר דירה? כי ככל שתמשיך לשלם, כך יוצגו המודעות שלך. אם התקציב שהגדרת מראש הסתיים כבר בצהריים, הרי שאם אחפש את תחום עיסוקך בערב המודעות שלך לא תוצגנה. מיקומך הוא בגדר שכירות.

  קרא בהרחבה על קידום אתרים ממומן.

  אתרים בגוגל מוכווני קידום

  העצמת האפקט השיווקי להשגת תוצאה מיטבית באמצעות שילוב שני סוגי הקידומים היא בחירה מושכלת של בעלי אתרים להגדלה משמעותית של מספר לקוחותיהם. לצד הקידום הממומן, שצריך להיעשות באופן מקצועי, יש חשיבות מכרעת גם לבנייה מקצועית של האתר כדי שגוגל יקדם אותו. באמצעות חברתנו נטמיע באתרכם את מכוון טכניקות וטכנולוגיות הקידום, יצירת תוכן איכותי, קוד אתר ברור שגוגל יכול לקרוא אותו היטב, רשת של קישורים חיצוניים ופנימיים, בנייה מושכלת של עץ האתר, תגיות מטא ועוד.  בשורה התחתונה: קידום אתרים בגוגל הוא עסק למקצוענים. כמונו.

  קידום אתרים אורגני – משכנתא!

  בעוד שהתוצאות שיוצגו לך במודעות גוגל ישתנו בכל רענון החיפוש שתבצע, הרי שבוודאי תבחינו בכך ש-10 התוצאות שמופיעו לאחר המודעות הממומנות נשארות פחות או יותר סטטיות ואינן משתנות כהרף עין. קידום אורגני בגוגל מתייחס להופעה באותן 10 תוצאות שמוצגות בכל אחד מעמודי התוצאות בגוגל.

  התשלום עבור קידום בגוגל אורגני יבוצע לגוף שמקדם עבורך את האתר, בניגוד לגוגל ממומן ששם התשלום מועבר ישירות לחברת גוגל.

  קרא בהרחבה על קידום אתרים אורגני.

  הצטרף לחבילת הקידום שלנו וקבל אתר מרהיב חינם
  חבילת קידום סופר משתלמת הכוללת עיצוב ובניית אתר רספונסיבי ואחסון לשנה במתנה!