ניהול מוניטין באינטרנט

  חברת BHS Group מבצעת שימושים בטכנולוגיה החדישה והעדכנית ביותר ברשת האינטרנט, המאפשרת בניית אתרים אפיקטיביים ועצמתיים על מנת להסיר את הכפשת שמך הטוב. אנו בחברה נדאג לשמך הטוב ונסיר כל אזכור שלילי המעיבים ואף מאיימים על שמך. לצוות שלנו יש ניסיון עתיר שנים של טיפול משולב בתחום ניהול מוניטין. פנו אלינו לייעוץ חינם.

  צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

  03-6499997

  קצת על ניהול מוניטין ברשת

  שמו של אדם הוא היקר שבנכסיו. לפעמים עשוי להידרש מאמץ מרוכז, יזום וממוקד, על מנת להגן על השם הזה מפני בעלי אינטרס המבקשים להציג אותנו כאנשים שלא ניתן לסמוך עליהם במקרה הפחות גרוע ולהכפיש, להשמיץ, לנקוט לשון הרע ולהוציא דיבה.

  רשת האינטרנט, מטבעה וממהותה, פרוצה לכל ומאפשרת לפגוע במוניטין של בני אדם, של עסקים וחברות. אם אתם מזהים ניסיונות שיטתיים לפגוע במוניטין שלכם, לערער על המקצועיות שלכם, על השירות, על טיב המוצרים או השירותים שלכם- אתם זקוקים לשירות מקצועי של אנשים האמונים, מאומנים ומיומנים בניהול מוניטין מקצועי.

  כשהרוע והרשע מושלים בכיפה…

  העכרת שמו של אדם עלולה להסב לו נזק בל ישוער- קל וחומר שמם של בעלי עסקים שיש להם נוכחות בולטת ברשת ואשר חלק הארי המוניטין שלהם נבנה בתוכה והודות לנגישותה ולזמינותה למספר לא ייספר מרוב של בני אדם. מאחר שלקוחות פוטנציאליים רבים של עסק מגיעים אליו באמצעות גלישה ברשת, אי אפשר להפריז בחשיבות ההגנה על שמכם הטוב בתוכה-  כבני אדם בכלל וכבעלי עסקים בפרט. כאשר אתם מפקידים בידינו את ניהול המוניטין שלכם אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אנחנו ננקה עבורכם את הרשת מאזכורים שליליים על אודותיכם ובמידה שנגרם לכם נזק הוא ימוזער ועם הזמן, אתם תופיעו בתוצאות חיפושי הגולשים רק בהקשרים חיוביים.

  סילוק השלילה כתנאי להבלטת החיוב

  תנאי הכרחי לניהול מוניטין ברשת הוא דחיקת אזכורים שליליים המעיבים עליו ואף מאיימים עליו. ניטור מידע שלילי הוא תפקידם של בעלי מקצוע בתחום. אנחנו בחברת BHS עוקבים אחרי כל המידע המתפרסם ברשת, לרבות ברשתות החברתיות, בטוקבקים ועוד, על אודות לקוחות ששוכרים שירות של ניהול מוניטין. לצוות שלנו יש ניסיון רב ועשיר של טיפול משולב בתחום זה- דחיקת האזכורים השליליים ובמקרים מסוימים להעלמתם מזה ולניהול קמפיין להעצמת החוזקות, היתרונות והתועלות שלכם. השלילה עלולה להופיע מאנשים שונים: מתחרים, לקוחות לא מרוצים, טעות כל שהיא בהתנהלות, מוצר פגום או שירות רע ועוד.  תהיה הסיבה לאזכור השלילי אשר תהיה- יש לנו הידע, השיטות והאמצעים לצמצם ולמזער את נזקיו של אזכור שלילי.

  קשה לבנות, קל להרוס

  חברת BHS Group משתמשת בטכנולוגיה החדישה והעדכנית ביותר בעולם האינטרנט, המאפשרת בניית אתרים אפקטיביים ועצמתיים (תוך אופטימיזציה למנועי החיפוש) הידע, הניסיון ותודעת שירות מפותחת מאפשרים לנו להגן על הלקוחות שלנו. מודעים לנזק העצום שעלול להיגרם מהניסיון- או, חלילה, מההצלחה- לפגוע בשם הטוב ולהתקיף את המותג (לא אחת השם הוא הוא המותג)  החברה משקיעה כל מאמץ אפשרי ומשתמשת בכל משאביה על מנת לנהל את המוניטין של לקוחותיה כדי שיוכלו להמשיך להסתייע ברשת האינטרנט באופן שוטף כמנוע וכמנוף שיווקי הגדול, העצמתי והאפקטיבי ביותר.

  הצטרף לחבילת הקידום שלנו וקבל אתר מרהיב חינם
  חבילת קידום סופר משתלמת הכוללת עיצוב ובניית אתר רספונסיבי ואחסון לשנה במתנה!