מכונת השיווק של BHS

חברת BHS Group מקדמת את אתרך לעמוד הראשון בגוגל, במילות חיפוש רלוונטיות של לקוחות פוטנציאלים עבורך, המחפשים אחר שירותך. אנו מציעים פתרונות קידום אתרים בגוגל מתקדמים הן לאתרים קטנים והן לגדולים, אנו גורמים למנועי החיפוש להבין שהאתר שלך הוא רלוונטי ביותר למילות החיפוש על ידי קידום אתרים בגוגל ובעזרת תכנית אסטרטגית חכמה.

צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

03-6499997

קצת על מכירת לידים

פרסום מבוסס תוצאות הוא המלה האחרונה בתחום השיווק והפרסום. פרסום באינטרנט באמצעות לידים מציע לכם מודל מודרני ומתקדם לגיוס לקוחות חדשה לילידים הם אמצעי שיווק אפקטיבי (מבוסס תוצאות) באינטרנט. שימוש בו מאפשר מיצוי מרבי ומיטבי של תקציב הפרסום שלכם. הלידים הם תגובה להצעה של מפרסם ויש בהם פרטי המידע של המתקשרים. האפקטיביות והרלוונטיות הרבות שלהם נובעות מהאופן שבו ניתן להפוך באמצעותם אנשים שמתקשרים אליכם ללקוחותיכם. חברות וארגונים גדולים גילו זה מכבר את התועלת הרבה הגלומה בלידים. חשיפת גולשים ללידים מגבירה את הסיכוי שהם יפנו אליכם וישאירו אצלכם את פרטיהם. הליד מאפשר יצירת קשר עם לקוח פוטנציאלי שמגלה עניין במוצר או בשירות שלכם.

חברת BSH יוצרת עבורכם לידים איכותיים ואפקטיביים

כדי ליצור לידים איכותיים ואפקטיביים אנחנו בונים אותם באופן מקצועי, משתמשים באסטרטגיות אחדות וממקסמים את הסיכוי להגדלת התמורה עבורכם באופן משמעותי. התשתית הטכנולוגית, רשת הקשרים והקישורים, הניסיון המצטבר בייצור ובמכירת לידים מוכיחים את כדאיותם ותועלתם. נוכחנו לדעת כי חלק ניכר מהגולשים מגיע בעקבות כתוצאה מחיפוש מידע בגוגל, באתרים ובדפי נחיתה. בעצם הפנייה שלו יש אינדיקציה לעניין שהוא מגלה במה שיש לכם להציע. האתגר שלכם הוא להפוך אותו ממתעניין ללקוח. אנחנו משתמשים גם במיילים ובאמצעים נוספים להרכבת לידים ייעודים המאפיינים את תחום העיסוק של הלקוח.

לידים באינטרנט

מכירת לידים באינטרנט במחיר אטרקטיבי ללקוחות מהווה הצעה שקשה לסרב לה. ניצול הרשת ללידים מהווה חיסכון ניכר במשאבים חשובים ויקרים- זמן וכסף. בהינתן מרכזיותה של רשת האינטרנט כזירת פעילות עסקית, חברתית, תרבותית, אין ספק כי היא מהווה פלטפורמה מצוינת להעברת מידע בכלל ומידע שיווקי בפרט. לידים מאפשרים לכם לאמוד ולמדוד את כדאיותה של פעילות שיווקית, לפלח קהלי יעד. אם אתם נדרשים לחסוך בהוצאות אבל זקוקים לגידול מתמיד של לקוחות- חברת BSH תסייע לכם למקם את יתרונות הדיגיטלי כפלטפורמה לידים איכותיים ולניהול קמפיינים המבוססים על לידים.

חברת BHS - קידום אתרים

הלידים שלכם

אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לברר את איכות הליד, את רמתו, האם הוא בלעדי או לא. חשוב לדעת כי נכון לאמוד את מחירו של הליד ביחס להחזר ההשקעה בו. נסייע לכם לבחור בחירה מושכלת בין רכישת לידים בודדים   לבין רכישת סל לידים על פי ניתוח מקצועי של כדאיות ותועלת. הלידים שלכם הם סוכני השיווק היעילים ביותר. הם מייצרים לכם פניות מכל סוגי האוכלוסייה, מכל השכבות, לקוחות מוסדיים ופרטיים. אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם גידול מתמיד של לקוחות ובתוך כך למנף את העסק, אנחנו נעמיד לרשותכם צוות מכירת לידים מקצועי למעקב ולניהול פניות . לייעוץ בנושא כיצד לתרגם ולהפוך לידים ללקוחות, כיצד לאפיין גולשים  וכיצד ליצור  עמם תקשורת שתרשת אתכם  וכיצד לסגור עסקה. חברת BSH תסייע לכם לרכוש לידים לעסק שלכם   לפרסום  ממוקד ולקבל תמורה מלאה על כספכם.

הצטרף לחבילת הקידום שלנו וקבל אתר מרהיב חינם
חבילת קידום סופר משתלמת הכוללת עיצוב ובניית אתר רספונסיבי ואחסון לשנה במתנה!