בניית אתר אינטרנט


בניית אתר אינטרנט

אין מקום ותחום יותר שעליו חלה ולגביו תקפה באופן מובהק כל כך האמירה – "אם אתם לא שם, אתם לא קיימים", כפי שהיא חלה ותקפה בתחום האינטרנט.
האתר הוא טביעת החותם העסקית והתדמיתית שלכם ברשת.
האתר שלך הוא כרטיס הביקור של העסק שלך, חלון הראווה ותעודת הזהות שלך.
הוא הביטוי המוחשי, הגלוי, של מהות העסק.

אי אפשר להפריז בחשיבות תכנון ובנייה מקצועית של אתר האינטרנט כמו גם בבנייה מושכלת ויעילה במיוחד כאשר ליבת האתר היא חנות הווירטואלית, שבה מוצגים ומוצעים מוצרים ושירותים שונים.
אי אפשר גם להפריז בחשיבות עיצוב האתר כמנוע וכמנוף שיווקי.
עיצוב אינו רק המראה החזותי של האתר, הוא מהווה אמצעי משיכה אטרקטיבי מאין כמוהו.
אתר שמעוצב היטב מגרה לגלוש בו ולהאריך את משך השהייה בו, העיצוב צריך להתאים למהות האתר, לאווירה שהוא אמור לייצר, להתאים לאופי המותג.
צריכה להתקיים הלימה ואחדות בין צורה ותוכן כדי ליצור זרימה טבעית וחופשית בעת הגלישה בו.

בניית אתר אינטרנט על מערכת וורדפרס

מערכת  וורדפרס נחשבת היום למערכת הטובה והיעילה ביותר לבניית אתרים.
היא עובדת עם קוד פתוח שנחשב היום אחת משיטות התכנות המועילות ביותר מכיוון שאינה דורשת ידע רב בידיעת קוד עבור בניית אתרים, ניתן להורידה חינם ולהשתמש באופן חופשי במגוון העצום של הפונקציות שלה.
היא אינה מחייבת ידע טכני אך כן מחייבת ידע בעיצוב וידע מינימלי על איך עובדת חווית המשתמש באינטרנט.
היא נוחה, קלה ופשוטה לתפעול, מערכת וורדפרס מאפשרת ביצוע שינויים תכופים.
ניתן להעשיר אותה באלפי תוספים שכל תוסף עוזר בצורה אחרת ומשפר את איכות הגלישה בה. המערכת אמינה, מאובטחת ביותר, מאפשרת גיבוי מלא של כל תכני האתר.
הממשק שלה ידידותי למשתמש ובאשר לקידום אתרים, אין לכם מה לדאוג וורדפרס מותאמת לקידום האתר במנועי החיפוש בצורה מושלמת.
כמו כן המערכת מתממשקת היטב אל הטלפונים הסלולאריים ( אתרי וורדפרס הם רספונסיבים – מותאמים לכל מסך). בשל גודלה של קהילת המשתמשים במערכת, עלויות התחזוקה שלה אינן גבוהות אך היא כן דורשת ידע בתחזוקת אתר!

בניית אתר אינטרנט – חוויית המשתמש והתועלת לגולש (שמצופה ממנו להפוך ללקוח)

הצורך של בניית אתרים מקצועית של האתר נובע גם מהחשיבות של חוויית המשתמש של הגולשים בו.
אתר בכלל ואתר שנבנה מראש, במחשבה תחילה ובכוונת מכוון כדי להניע גולשים להפוך ללקוחות על ידי ביצוע הזמנה, להירשם למועדון הלקוחות, לקבלת ניוזלטר שבועי/חודשי ולהימנות עם הזכאים להטבות, להנחות ולמבצעים שונים, אתר כזה אמור להיות ידידותי למשתמש, להנגשה ולזמן בתוך שניות בודדות את התוכן החשוב שלו ובעיקר לאפשר ביצוע פעולות בתוכו בפשטות, בקלות ובמהירות.

המציאות מוכיחה כי מספר הולך ורב, הגדל מדי יום בעקביות ובהתמדה, שיש בהם כדי לזמן מגמה ברורה ומובהקת, של משתמשים גולשים באתרים רק באמצעות מכשיר הטלפון הסלולארי שלהם או לטאבלטים ניידים ומכשירים נישאים קטנים וחכמים, שאתם נושאים אותם לכל מקום וכל הזמן.
מכאן נובעת החשיבות המכרעת, הקריטית לקיומם של אתרים שונים, להיות מותאמים למכשירים אלה (אתרים רספונסיביים).
לאתרים כאלה יש יתרונות עצומים על פני אתרים שאינם מותאמים למכשיר שבאמצעותו הגולשים מגיעים אליכם.
ניתן ליהנות מהם בכל מקום ובכל זמן, לבצע פעולות בכל רגע נבחר, הם נחשפים למספר רב יותר של לקוחות, ניתן לנצל כל מקום וכל רגע פנוי לגלישה בהם, ניתן לעדכן אותם ולהתעדכן באמצעותם גם כשאתם מחוץ לבית, ועוד.

לכל אלה נוסף היתרון החשוב והוא העדפת גוגל לאתרים אלה בקידום אורגני מכיוון שהגולש שהגיע לאתר שלך רואה אותך בצורה הטובה ביותר לא משנה מאיזה מכשיר הגיע, פרמטר חשוב מאין כמוהו.
בתקופה האחרונה גוגל הוציא הוראה שאומר שאתרים שאינם רספונסיביים המנוע חיפוש הפופולרי לא יעדיף אותם ואתרים שאינם כאלה ירדו בתוצאות החיפוש.

מרכזיותה של הרשת והפוטנציאל העצום הגלום בה מבחינה עסקית וחברתית

על מנת להפיק ולמצות את המרב ואת המיטב מאתר עסקי חשוב ומומלץ ביותר לפנות אל אנשי מקצוע, אשר יאפיינו עבורכם את הצרכים והרצונות של לקוחותיכם, את המטרות, את הציפיות ויבנו בשביל העסק שלך אתר שיתאים להפקת התועלת הרבה ביותר ובכך יאפשר לכם להפוך מעסק קטן שמעטים יודעים על קיומו לעסק גדול שרבים ייחשפו אליו ויגבירו בכך את הסיכויים שחלקם ייהפכו ללקוחות קבועים שלכם.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על קידום אתרים
לחצו כאן למידע נוסף על מדיה חברתית