חברת BHS Group מהוותיקות בתחומה הוקמה על ידי ירון בן סימון ששימש במספר תפקידים בכירים בתחום שיווק באינטרנט בחברות אחרות משנת 1999. החברה מאגדת בסל מוצריה את כל סל מוצרי השיווק האינטרנטיים במנועי חיפוש, בניית אתרים, רשתות חברתיות וכן מיתוג וניהול מוניטין  ברשת עבור לקוחות החברה.

  החזון שהניע את בעלי החברה לפתוח את BHS Group הוא להעמיד את צרכיו העסקיים של הלקוח בראש סולם עדיפויות השירות. לנו ברור שנחמדות ואמירת שלום בצורה לבבית ללקוח, לא תדאג לתזרים המזומנים של הלקוח.

  BHS Group מאחדת תחת כנפה שנים רבות של ידע וניסיון אשר עומדים באופן מלא עבור הלקוח. אנו מקפידים להעסיק בעלי מקצוע בעלי ניסיון מוכח במתן שירות ותוצאות ללקוחות אשר בא לידי ביטוי במאות לקוחות מרוצים. כל רמ"ח אבריו של השרות בחברה הינו ניתן מבית. אין אנו מעסיקים נותני שירות חיצוניים מאחר ואין אנו מאמינים שניתן לספק שירות יעיל וטוב ללקוח בלי ממש להכירו ואת צרכיו וכך גם הפוך-שהלקוח יפתח דינמיקה חברתית ששני הצדדים ירגישו מחויבות כלפי ההסכם וביצועו.

  BHS Group הינה חברה לא קטנה בהיקף לקוחותיה אך מתנהגת באינטימיות של חברה קטנה בגישתה כלפי הלקוחות. השירותים של החברה: בניית אתרים (רספונסיביים, תדמיתיים, קטלוגים, חנויות, אתרי מסחר BTB), קידום אתרים בגוגל (אורגני, ממומן), ניהול רשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם) הן טיפול שוטף והן ניהול קמפיינים, ניהול תדמית ומוניטין בעולם ה- Web ובניית אפליקציות.

  בואו להיות חלק ממשפחה של לקוחות מרוצים ואונו נדאג שתחייך לאורך כל הדרך.
  צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

  03-6499997

  חברת BHS - קידום אתרים

  הצטרף לחבילת הקידום שלנו וקבל אתר מרהיב חינם
  חבילת קידום סופר משתלמת הכוללת עיצוב ובניית אתר רספונסיבי ואחסון לשנה במתנה!